По-русски
Українською
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74
Мотоподорож 2013 - Дніпром до Байкалу
На початку червня 2013 року стартує чотиримісячна мотоекспедиція «Дніпром до Байкалу».

Партнери:

    

    

    

    

    

    

    

    

Більше про нас:

Написати нам: dnipromdobaykalu2013@gmail.com

Венеція по-голландськи

Харлем - Амстердам - Роттердам - Дордрехт - Гаага - Дельфт
0

Амстердам

Нідерланди, Північна Голландія
Давній Амстердам - є столицею королівства Нідерландів та одним з найбільших історичних міст Європи

Храм Светіцховелі

В XI столітті на місці базиліки зводить церква Дванадцяти апостолів - храм Светіцховелі. Це – головний кафедральний собор та найбільша церква сучасної країни

Про проект

На початку червня 2013 року стартує чотиримісячна мотоекспедиція «Дніпром до Байкалу».  Її учасники - ми, Петро Буяк та Юля Плисюк, - пара із Івано-Франківська, найбільшим захопленням якої є подорожі. Мотоекспедиція здійсниться на мотоциклі Дніпро-11 з коляскою 1991 року випуску. Ми подолаємо шлях у 20 000 кілометрів, через Україну, Росію, Казахстан, Монголію, досягнемо озера Байкал і на зворотньому шляху перетнемо вздовж майже всю Росію.

Це вже не перша наша мандрівка на мотоциклі з коляскою. Влітку 2011 ми відвідали цікаві історичні місця 13-ти областей України, проїхавши 2600 кілометрів за 20 днів.

Наступна ціль нашої подорожі — Азія. Ми хочемо перетнути географічний кордон найбільшого материка у світі — переміститися з Європи в Азію. Нам, європейцям, буде цікаво побачити побут і буденне життя мешканців Азії, дізнаватись про їхні звичаї та культуру.

Ми відвідаємо Монголію та Казахстан — держави з тисячолітніми історіями та дивовижними культурами. Це територія безкрайніх степів, високих гір і глибоких озер, де люди ведуть екзотичний для європейців спосіб життя. Одна з особливих цілей цієї подорожі — знайомство з кочовою монгольською культурою.

Друга, не менш важлива, ціль експедиції — розповісти про Україну, а також про те, що саме потрібно для такої подорожі, як наша, як правильно втілити масштабний мотопробіг. Під час стоянок ми плануємо пригощати місцевих жителів українськими народними стравами. В дарунок повеземо прикраси в національному стилі та іграшки, виготовлені українськими дітьми при івано-франківській школі хенд мейду «Баобаб», а також картини івано-франківського художника Яреми Стецика.

Мотоекспедиція «Дніпром до Байкалу» буде надзвичайно цікавою та нелегкою мандрівкою. Тисячі кілометрів складних шляхів Центральної Азії, серед яких грунтові дороги, а часто й бездоріжжя. Через складний природний ландшафт та низьку щільність населення нам доведеться самотужки долати річки, пустелі та гори, а також їхати сотні кілометрів без можливості поповнити запаси їжі та пального.

Наша експедиція не передбачає команди підтримки, яка буде їхати за нами, тож у цій подорожі ми можемо покладатися лише на самих себе. Ми випробуємо себе і наш мотоцикл у непростих дорожніх умовах Центральної Азії.

Ми покажемо українцям Чаринський каньйон у Казахстані, опишемо життя однієї із найрозвинутіших країн Центральної Азії. Разом із нами усі переконаються, наскільки суворі бувають Алтайські гори і наскільки безкрайніми можуть бути монгольські степи Хангая. Ми покажемо перлину Східного Сибіру — найчистіше та найглибше у світі озеро Байкал. Ми розкажемо про Україну та українців усім, кого зустрінемо на широких просторах Росії, Казахстану та Монголії. Крім того, ми розкажемо, як живуть байкерські клуби у Москві, Іркутську та Улан-Баторі.

Ми будемо фотографувати та фільмувати все, що побачимо, а також докладно розповідатимемо про те, які складнощі долатиме наш славний український «Дніпро-11». Ми будемо з вами щодня на порталі autotravel.ua, по завершенню створимо документальний фільм, а також привеземо фотовиставку у найбільші міста України.
Коментарі [1]
Коментар:
Захисний код:
Olesia Yedynak _ 15.02.2013 09:05
Щасти ВАМ!!!!Ви сміливі мрійники і у ВАС має бути неймовірна подорож! ЧИТАТИМУ!
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook