По-русски
Українською
  • Курси валют: USD 11.5   EUR 15.7
  • Пальне: A92 10.53   A95 10.90   ДП 9.74

Правила конкурсу

Правила проведення Конкурсу "Road Movie Festival 2013" на сайті Autotravel.ua спільно з мережею ресторанів A la minute та Pasta Mia

1. Загальні положення:

1.1. Ці Правила проведення конкурсу "Road Movie Festival 2013" на сайті autotravel.ua  (далі – Правила) розроблені з метою визначення умов, порядку, строків та місця проведення конкурсу на сайті autotravel.ua (далі – Конкурс).

1.2. Під наданням переможцям подарунків слід розуміти придбання подарунків переможцями за 1 грн.

1.3. Організаторами Конкурсу є ТОВ «Террін», що розташоване за адресою: м. Львів, вул. Героїв УПА, 72 та адміністратор сайту http://autotravel.org.ua / ТОВ "Майстерня соціальних проектів “Єдинка",  що розташоване за адресою: 01034, м. Київ, вул. Ярославів Вал 13/2, літера Б, оф.3. Тел.: (044) 360-22-84 (далі – Організатори).

1.4. Для проведення Конкурсу та підведення підсумків Організатори створюють Організаційний комітет (далі – Оргкомітет) склад якого додається до Правил. Оргкомітет в своїх діях керується діючим законодавством України та Правилами і несе відповідальність за їх дотримання.

1.5. Конкурс проводиться з метою популяризації мережі ресторанів A la minute і Pasta Mia, підвищення інтересу до сайту http://autotravel.ua (далі – Сайт), розширення аудиторії користувачів Сайту та нагородження подарунками учасників Конкурсу.

1.6. Місце проведення Конкурсу: 01034, м. Київ, вул. Ярославів Вал 13/2, літера Б, оф.3. Строк проведення Конкурсу: з 12 червня по 10 жовтня  2013 року включно.

1.7. Учасниками Конкурсу (далі – Учасники Конкурсу або Учасники) є громадяни України віком від 18 років, які не є співробітниками Організаторів, їх родичами або співробітниками афілійованих осіб Організаторів та є зареєстрованими користувачами Сайту.

1.8. Участь в Конкурсі означає, що Учасник ознайомився з Правилами та згоден з їх умовами.

2. Суть конкурсу:

2.1. Для участі в конкурсі Учаснику необхідно бути прихильником сторінки https://www.facebook.com/alaminute, створити відео/мультимедіа ролик/слайд-шоу на тему «Моє мандрівне кіно», зареєструватися на Сайті та додати відео на сторінці конкурсу. 

2.2. Технічні вимоги до робіт:

Рекомендовані формати: MPG, AVI, 3GP, MP4, FLV, SWF. Максимальний розмір відео: 100 Мб.

2.3. На конкурс приймаються тільки ті роботи, що відповідають тематиці конкурсу.

2.4. Роботи повинні бути завантажені відповідно до умов форми завантаження відео на Сайт.

2.5. Мова відео: українська або російська.

2.6. Максимальна тривалість відеоролика –  не більше 6 хвилин.

2.7. На конкурс приймаються відео- та мультимедіароботи, а також слайд-шоу, які створені за допомогою відеокамери, фотоапарата чи мобільного телефону в різних технічних і творчих стилях. У  тому числі приймається документальна, художня та жива зйомка, анімації, мультимедійні відео (стопмоушен), збережені у форматі відео. 

2.8. Кількість завантажених робіт від одного учасника не обмежена.

2.9. На конкурс приймаються виключно авторські роботи (ролики, які були придумані, розроблені та створені самими учасниками конкурсу). Порушення цього правила призведе до дискваліфікації учасника та видалення його роботи.

2.10. Під час створення робіт можуть бути використані будь-які авторські зображення: малюнки, фотографії, скриншоти, ескізи, креслення, 3D-моделі, піксель-арт тощо. Під авторськими зображеннями розуміються зображення, створені безпосередньо учасниками конкурсу.

2.11. Роботи, що беруть участь у конкурсі, не повинні містити будь-які елементи, зокрема музику, аудіо, фотографії, відео та інші аудіовізуальні матеріали, які захищені авторським правом або є комерційною таємницею.

2.12. Конкурсні роботи не повинні нести прихованого чи явно образливого для інших учасників або глядачів змісту. Крім того, роботи не можуть містити ненормативну лексику, явно виражений матеріал сексуального характеру, сцени насилля, заклики до насилля або комерційну рекламу, а також матеріали, які можуть бути образливими чи свідчити про неповагу до окремих соціальних груп і осіб. Учасник несе повну відповідальність за матеріал, який міститься в роботі, та за наслідки його розміщення на сайті конкурсу.

2.13. Учасникам забороняється використовувати спам-технології. Порушення цього правила також призведе до дискваліфікації учасника та видалення його роботи.

2.14. Роботи, які не відповідають умовам конкурсу чи умовам реєстрації на Сайті, будуть дискваліфіковані.

2.15. У випадку виникнення суперечок між учасниками конкурсу за надані відео, Організатори відповідальності за суперечку не несуть.

2.16. Організатори конкурсу за власним розсудом можуть запропонувати учасникам співробітництво у додаткових проектах.

2.17. Якщо через будь-які причини конкурс не може бути закінчено згідно з планом, Організатори конкурсу залишають за собою право відмінити, змінити чи припинити конкурс за власним розсудом. Окрім того, Організатори конкурсу залишають за собою право в будь-який час зняти з конкурсу кандидата, який підозрюється у фальсифікації або в спробі фальсифікації подачі заявки для участі в конкурсі.

2.18. Фізична особа бере участь у конкурсі тільки відповідно до цих Правил. У разі незгоди з цими Правилами фізична особа не має права брати участь у конкурсі.

2.1.9. Права, пов'язані з участю і перемогою у конкурсі, не можуть передаватися третім особам без письмової згоди Організаторів конкурсу.

2.20. Подання робіт на конкурс підтверджує згоду Учасника з положеннями цих Правил, а також підтверджує свою відповідність вимогам цих Правил.

2.21. У разі надання учасником неправдивої інформації або його невідповідності вимогам цих Правил, Організатори мають право виключити його з конкурсу. У випадку якщо факт надання неправдивої інформації Учасником конкурсу або невідповідності Учасника вимогам цих Правил буде встановлено після оголошення результатів конкурсу, Організатори мають право позбавити Учасника (переможця) конкурсу права на володіння призом.

2.22. Контактна інформація Учасника, що надана ним для участі у конкурсі, використовується Організаторами конкурсу виключно для конкурсного відбору і не може бути передана третім особам, які не пов'язані з організаційним процесом.

 2.23. Склад журі визначається Організаторами конкурсу.

До складу журі входять:

Костянтин Білецький

Андрій Овчарук

Олексій Мочанов

Сергій Нєрєтін

Богдан Логвиненко

Віктор Гурняк

2.24. Роботи приймаються з 12 червня до 15 вересня 2013 року включно. Роботи, завантажені після 24:00 15 вересня 2013 року, не беруть участі в конкурсі та не розглядаються.

2.25. Відбір робіт відбувається у двох номінаціях: «Переможець конкурсу Road Movie FestIval” та «Переможець глядацьких симпатій конкурсу Road Movie FestIval».

2.26. Конкурс проходить  у два етапи, а саме:

перший етап – з 12.06.2013 р. по 15.09.2013 р. (прийом робіт), який завершується оголошенням шорт-листів у кожній з двох номінацій 23.09.2013 року;

другий етап – з 24.09.2013 р. по 09.10.2013 р., який завершується оголошенням перемоців конкурсу  у кожній з двох номінацій 10.10.2013 року.

3. Порядок проведення розіграшу та вручення подарунків

3.1. З робіт, які набрали найбільшу кількість голосів серед членів журі, після закінчення першого етапу буде сформований шорт-лист з 10 робіт.

Під час другого етапу серед робіт, які потрапили в шорт-лист та набрали однакову найбільшу кількість балів від журі, буде обраний методом  випадкового відбору та нагороджений головним подарунком переможець Конкурсу у номінації «Переможець конкурсу Road Movie FestIval”.

3.2. З робіт, які набрали найбільшу кількість голосів від користувачів сайту шляхом натиснення на одну з кнопок вподобань соціальних мереж, що представленні на Сайті, після закінчення першого етапу буде сформований шорт-лист з 10 робіт.

Під час другого етапу серед робіт, які потрапили у шорт-лист та  набрали однакову найбільшу кількість голосів від користувачів сайту, буде обраний методом  випадкового відбору та нагороджений головним подарунком переможець Конкурсу у номінації «Переможець глядацьких симпатій конкурсу Road Movie FestIval».

3.3. Критерії оцінювання робіт членами журі наступні:

50 % - ідея  ролику (наскільки можливою є реалізація задуму);

30 % - творча складова (наявність оригінальних концепцій, сюжету, ідей, стиль викладення);

20 % - технічні показники (якість зображення, звук).

3.4. Переможцем конкурсу не може стати одна і та ж особа в обидвох номінаціях.

3.5. Подарунками переможцям у кожній з двох номінацій є камери GoPro. Тридцяти першим учасникам, які надішлють свої роботи на конкурс, буде подарована брендована термочашка від мережі ресторанів A la minute та Pasta Mia.

3.6. Протягом тижня після закінчення кожного з етапів конкурсу Оргкомітет проводить засідання, на якому визначаються переможці Конкурсу згідно зазначеної в механіки.

3.7. За результатами засідання Оргкомітету складається протокол, який міститиме імена переможців та найменування подарунків.

3.8. Про виграш переможця буде поінформовано шляхом надіслання повідомлення електронною поштою на адресу, яку учасник вказав при заповненні форми з контактними даними. Результати розіграшу будуть опубліковані на сайтах autotravel.ua та alaminute.ua.

3.9. Переможці за своїм вибором можуть забрати подарунок за адресою 01034, м. Київ, вул. Ярославів Вал 13/2, літера Б, оф.3 або м. Львів, вул. Героїв УПА, 72  чи отримати його поштою.

3.10. Подарунки надає мережа ресторанів «A la minute» і «Pasta mia».

4. Інше

4.1. Інформація про Конкурс в тому числі ці Правила будуть опубліковані на сайтах autotravel.ua та alaminute.ua.

4.2. Організатор залишає за собою право публікувати додаткову інформацію про Конкурс, збільшувати або зменшувати строки проведення Конкурсу та змінювати умови Конкурсу за умови повідомлення Учасників про такі зміни. Повідомлення здійснюється шляхом розміщення інформації на Сайті.

4.3. Учасники акції, що набули право на отримання подарунку, не можуть отримати його еквівалент у іншій формі. Подарунки обміну та поверненню не підлягають.

4.4. Особи, які набудуть право на отримання подарунків, мають надати за вказаною у п.1.6. цих Правил адресою копії документів: прізвище, ім’я, по-батькові, паспортні дані (копію паспорта), ідентифікаційний код (копію відповідної довідки). Якщо дані надаються не в повному обсязі, такий учасник Конкурсу позбавляється права на отримання подарунку.

4.5. Беручи участь у конкурсі, його учасник, керуючись статтями 296, 307, 308, 1156 Цивільного кодексу України, погоджується з тим, що інформація про нього (пункт 6, 6а цих Правил), а також результати його творчої діяльності, представлені організатору конкурсу для участі у конкурсі, можуть бути використані публічно без обмеження за часом (у тому числі, але не виключно: опубліковані на сайті організатора конкурсу, в засобах масової інформації тощо) без виплати винагороди учаснику.

4.6. Беручи участь в Конкурсі, кожен Учасник тим самим підтверджує,  що він ознайомився з Правилами проведення Конкурсу та згоден з їх умовами,  ознайомлений з правами, передбаченими  ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», а також дає свою згоду на обробку/використання своїх персональних даних, з метою контактування з ним щодо заходу (а також подібних заходів), безкоштовне використання наданої ним інформації про себе Організатором Конкурсу, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України.

4.7. Організатор не несе відповідальності за неспроможність учасника Конкурсу отримати та скористатися подарунком у зв`язку з відсутністю в нього необхідних документів, інших підстав.

4.8. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих Правилами, остаточне рішення приймає Організатор.
Коментарі [0]
Коментар:
Захисний код:
Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook
Facebook